About Me

header ads

Як із однієї статті зробити тисячі

 Просування сайтів статтями стає дедалі популярнішим. Посилання у статтях виглядають більш природно, оскільки вони оточені текстом. Найчастіше є можливість задати свої метатеги title, keywords та description для сторінки зі статтею (при обміні статтями, платному ручному розміщенні статей або при роботі з біржами статей), що дає набагато більше переваг, ніж звичайне посилання.


Одним із проблематичних моментів при просуванні сайтів статтями є те, що публікація одного варіанту статті дасть набагато менший ефект, ніж публікація кількох сотень варіантів цієї статті. Пошуковики просто склеять однакові варіанти статті та вважатимуть, що різні сайти просто скопіювали одну статтю. У результаті ефект від публікації буде таким самим, як і від однієї статті.


Унікальність статті є дуже важливим моментом. Толку від публікації чужої скопійованої статті не буде.


У цьому пості я докладно розповім про методику створення унікальних статей та про те, як із однієї статті зробити тисячі.


Нам потрібно:


1) Програма SEO Anchor Generator


2) Word (для перевірки на друкарські помилки та помилки)


Тож нам треба написати унікальну статтю. Якщо у вас із цим немає проблем, то цей пункт пропускаєте та переходите до наступного. Якщо написання статей дається вам нелегко, читаємо.


Написання унікальної статті з нуля може зайняти багато часу та зусиль, особливо якщо робити це нечасто. Поступаємо наступним чином: знаходимо статтю з потрібної тематики та повністю переробляємо її. Повний рерайт, так би мовити.


Для пошуку статей вводимо в пошуковій системі запит вид стаття будматеріали, Туреччина готелі огляд, кондиціонери стаття і т.д. Зберіть кілька статей за своєю тематикою та виберіть з них одну-дві найбільш підходящі.


Тепер повністю переписуємо статтю (повний рерайт). Можна і краще замінювати не лише окремі слова, а й фрази та речення, а також міняти місцями/видаляти/дописувати абзаци. При цьому користуйтеся синонімами слів зі свого словникового запасу (швидше за все), або підказками у ворді або завантажте базу синонімів з Інтернету.

Готовий варіант статті уважно перевірте на предмет помилок або помилок (можна у ворді). Стаття повинна мати логічну структуру та бути читабельною. Після цього оптимізуйте текст під потрібне ключове слово і поставте 2-3 посилання з ключовими словами в текст статті (про те, як це зробити, в інтернеті є маса матеріалів, тому на цьому не зупинятись).


Посилань можна і більше, але я використовую 2-3. Кілька разів проводив експерименти і дійшов висновку, що ця кількість посилань у тілі статті оптимальна для ранжування посилань.


Посилання ставте або на головну сайту, що просувається, або на внутрішні сторінки, залежно від того, якого ефекту хочете досягти.


Тепер потрібно переконатися, що стаття, що вийшла, повністю унікальна. Для цього йдемо на antiplagiat, проходимо за посиланням “Перевірити текст” та вставляємо нашу статтю у форму. Якщо звіт, що вийшов, показує 100% унікальність, то все ок, якщо ні - допрацьовуємо потрібний шматок тексту. Для того, щоб повністю переконатися, що стаття унікальна, можете вибірково перевірити пропозиції зі статті у пошукових системах, помістивши їх у лапки. Є ще англомовний сервіс copyscape, але потрібно вводити адресу сторінки з текстом.


Переходимо до розмноження статті. Для цього відкриваємо корисну програму SEO Anchor Generator, відкриваємо вкладку "Вихідні дані", видаляємо текст, який за замовчуванням і вставляємо нашу статтю. Якщо ви ніколи не користувалися цією програмою, рекомендую трохи почитати поради щодо роботи з програмою на сайті розробника, щоб мати уявлення про те, як це працює.

Ця методика також підходить для генерації назв та описів сайтів для реєстрації в каталогах.

Як із однієї статті зробити тисячі


Дописати коментар

0 Коментарі