About Me

header ads

Просування у пошуку

 Понад 85% інтернет-користувачів України розпочинають свій шлях по Мережі з пошукових систем.

Ці люди, можливо, прямо зараз шукають ваші товари та послуги. Допоможіть їм знайти вас за допомогою пошукової реклами.


Пошукове просування вашого сайту


Пошукове просування - це комплекс заходів, спрямованих на виведення сайту на перші позиції в природній видачі пошукових систем (Bing, Google та ін.) за ключовими фразами.


Розглянемо принцип роботи цього виду реклами.


Коли користувач цікавиться певним товаром (або послугою), він входить у пошукову систему. Користувач вводить запит (наприклад: «купити квартиру в Києві») у рядок пошуку, та пошукова система видає йому список сайтів. Цей перелік сайтів називають природною (або органічною) пошуковою видачею. Користувач переглядає сайти у природній видачі та переходить на найцікавіші йому. Зазвичай чим вище сайт знаходиться в пошуковій видачі, тим частіше користувачі заходять на нього.


Ефективне пошукове просування допоможе вам потрапити в першу десятку пошукової видачі (інакше в ТОП 10), тобто на першу сторінку результатів пошуку. Чому так важливо, щоб сайт був саме на цьому місці? За статистикою, лише 10% користувачів переглядають 2-у, 3-ю і далі сторінки пошукової видачі. Таким чином, знаходження сайту в ТОП 10 забезпечує максимальне охоплення цільової аудиторії.


Навіщо потрібне пошукове просування?


Ви залучаєте з пошукових систем на свій сайт користувачів, які вже зацікавлені у ваших продуктах або послугах, а значить, готові до здійснення покупки.


Крім того, просування сайту в пошукових системах - це реклама, яка користується найбільшою довірою в аудиторії: залежно від тематики, від 60% до 90% користувачів переходять на сайти, що фігурують у ТОП 10 природної видачі.


Ефект


1. Сайт поступово виходить у ТОП 10 пошукових систем за вибраними ключовими фразами та стабільно тримається на першій сторінці видачі.


2. Щодня на ваш сайт приходять нові відвідувачі, які стають клієнтами: адже вони самі вас знайшли!


3. Зростає впізнаваність вашої компанії.


Етапи робіт з просування сайту


1. Визначаємо мету, яку необхідно досягти за допомогою пошукового просування.


Просування сайту дозволяє досягти однієї або кількох із зазначених цілей:


›› збільшити продаж із сайту;

›› збільшити цільовий трафік на сайт;

›› збільшити впізнаваність бренду.


Поставлена ​​вами мета вплине на те, які ключові фрази слід підібрати для просування та в чому краще вимірювати результат.


2. Формуємо список ключових фраз, за ​​якими ми хочемо, щоб користувачі знаходили сайт у пошукових системах.


Що точніше запит, то більше клієнтів він приведе.

Важливо!


Вартість просування сайту залежить від того, які ключові фрази ви підібрали. Чим більше користувачів вводять певний запит у пошукову систему, тим більше ваших конкурентів у природній видачі і тим складніше, дорожче та довше просувати сайт.


3. Проводимо аудит сайту


Сайт повинен бути адаптований під пошукове просування таким чином, щоб пошукові системи сприймали його як цінний для користувачів ресурс із унікальною інформацією. «Цінність» сайту, що просувається, залежить від двох складових:


›› від контенту (текстів) сайту,

›› від технічного стану сайту.


Аудит сайту проводиться для того, щоб виявити всі фактори, що заважають успішному просуванню сайту.


Такими факторами можуть бути, наприклад:


›› відсутність файлу robots.txt, який задає пошуковій системі «шлях» по сайту,

›› відсутність сайту в базі даних пошукової системи,

›› неправильне налаштування карти сайту.


4. Оптимізуємо сайт


Оптимізація сайту – це усунення всіх факторів, що заважають успішному просуванню сайту та виявлені на етапі аудиту сайту. Оптимізація передбачає внесення змін до структури та текстів сайту, а також роботи з перелінковуванням сторінок та програмним кодом сайту.


Оптимізація сайту – це найважливіший етап, основа просування сайту. Саме на цьому етапі відбувається «знайомство» пошукової системи з вашим сайтом, яке згодом має перерости у «міцну дружбу». Чим більше ваш сайт відповідає вимогам пошукових систем, тим вища його позиція, тим більша віддача, яку ви отримуєте від свого інтернет-ресурсу.


Чи сильно доведеться змінювати сайт? Все залежить від того, наскільки професійно його було зроблено. Список завдань із оптимізації може налічувати до 60 пунктів. Найчастіше зміни стосуються тексту на сайті: для успішного просування доведеться включити в тексти ті ключові фрази, за якими ви вирішили просувати свій сайт.


Важливо!


Особливу увагу приділіть підготовці контенту. Щоб пошукові системи високо ранжували ваш сайт, інформація має бути корисною людям, легко зчитуватися пошуковими системами і в неї не повинно бути копій в інтернеті. Нехтування цими умовами може призвести до того, що пошукові системи покарають ваш сайт за скопійований контент або незрозумілий текст, перенасичений ключовими словами. Покарання, які пошукові системи застосовують до сайтів із порушеннями, називаються санкціями.


5. Запускаємо пошукове просування


Приступати безпосередньо до просування сайту можна лише після того, як сайт оптимізовано. На цьому етапі необхідно проводити комплекс робіт, спрямований на підвищення позицій вашого сайту у пошуковій видачі. Стратегія роботи є унікальною, вона складається під конкретний сайт.

Залежно від цілей та бюджету проекту ви можете вибрати один із двох шляхів:


›› Просувати свій сайт самостійно.

›› Довірити просування сайту професійній агенції.


6. Моніторинг роботи ресурсу


Порядок сайтів у видачі пошукових систем постійно змінюється через нові алгоритми

ранжування, активності сайтів-конкурентів та інших факторів Щоб зберегти місце у пошуковій видачі, слід стежити за поведінкою сайту в пошукових системах та вчасно вносити корективи до початкового плану просування.


Наприклад, згодом вам доведеться переглянути список ключових фраз, змінити тексти на сторінках, можливо, змінити цільові сторінки (сторінки, на які переходить користувач за ключовим запитом).


Просування сайту – це безперервний процес. Неможливо раз і назавжди просунути сайт – його потрібно постійно просувати. У середньому виведення сайту у ТОП 10 займає 4-6 місяців.

Просування у пошуку


Дописати коментар

0 Коментарі